hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Funda Arar: Yenilikçi işler yapmayı seviyorum

  Funda Arar: Yenilikçi işler yapmayı seviyorum
  expand

  Funda Arar, Kurban Bayramı'nın ikinci gününde Kıbrıs'ta bir otelde sevenleriyle buluştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Funda Arar, Kıbrıs konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Semicenk'le beraber seslendirdiği 'Al Sevgilim'in çok beğenildiğini belirten sanatçı, "Yeni nesil bu sound'u sevdi. Kendimi yenilemeyi, kendi tarzımı ve çizgimi bozmadan yenilikçi işler yapmayı seviyorum. O tarzda yeni bir şarkı daha geliyor. Bir aksilik olmazsa 22 Temmuz Harbiye Açıkhava konserinde ilk kez seslendireceğim" sözleriyle müjdeyi verdi.

  "ŞARKICI OLMASAM SPORCU OLURDUM"

  "Şarkıcı olmasaydınız hangi meslekle ilgilenirdiniz?" sorusuna Arar, "Muhtemelen spor akademisine giderdim çünkü spora özel ilgim vardı" cevabını verdi.

  "TÜRKÜLERİ YAŞATMALIYIZ"

  Usta sanatçı Musa Eroğlu için hazırlanan tribute albümünde 'Yare Söyleme'yi seslendiren sanatçı, "Türküleri çok severim ve repertuvarımda da mutlaka yer veririm. Türküler önemlidir. Türk'e ait anlamına gelir. Türküleri yaşatmalıyız" ifadelerini kullandı.

  2.5 SAATTE 41 ŞARKI!

  Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan başarılı yorumcu, tam 41 şarkı söyledi. Kıbrıslılarla bayramı doyasıya kutlayan Arar, şarkılarını gece boyunca sevenleriyle hep bir ağızdan söyledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow