magazin haberleri

Galada şıklık yarışı

İbrahim Büyükak’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü Onur Buldu ve Doğu Demirkol’la paylaştığı “Bayi Toplantısı” filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı ve Çağla Demir’in rol aldığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini ise Bedran Güzel’in üstlendiği “Bayi Toplantısı” yarın vizyona giriyor. Erzurum, Antep ve Konya’dan bayi toplantısına katılmak üzere İstanbul’a gelen üç beyaz eşya satıcısının eğlenceli öyküsünü anlatan filmin galası önceki akşam Kanyon’da gerçekleşti.

Çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan film ekibi, soruları yanıtladı. Filmin senaryosunu da yazan İbrahim Büyükak, ekibine teşekkür ederken “Filminize çok inanıyoruz, çok güveniyoruz, inşallah seyircimiz de beğenir ve bol bol güler” dedi.

Murat Boz, arkadaşı İbrahim Büyükak’a övgüler yağdırdı: “İbrahim oyunculuğunun dışında çok önemli bir yazar, bu filminde de bizi şaşırtmayacağına eminim.” Boz, kısa süre önce ayrıldığı Aslı Enver’le ilgili sorulara ise yanıt vermedi: “Özel hayatımla ilgili konuşmayı tercih ermiyorum. Bu bir tercih, yanlış anlamayın beni. Bu da sizin göreviniz, tabii ki soracaksınız, onu da anlayışla karşılıyorum, saygı duyuyorum. Ama ben konuşmamayı tercih ediyorum.”

Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel’le evlilik kararı aldıkları haberleri sorulunca “Böyle şeyleri olacağı zaman zaten öğrenirsiniz” dedi.

Yeni bir aşka yelken açan Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu galaya ayrı ayrı katıldı. Salona önce gelen Engin, yeni ilişkisiyle ilgili sorular karşısında kırmızı halıdan koşar adım uzaklaştı. Ondan 2 dakika sonra kırmızı halıya gelip basın mensuplarına poz veren Eyüboğlu da Engin’le ilgili soruları “Bu akşam film izlemek için buradayım, o yüzden başka bir şey konuşmak istemiyorum” diyerek yanıtsız bıraktı. Çift, tüm çabalarına rağmen sinema salonuna girerken birlikte görüntülenmekten kurtulamadı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS