Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı: 4. bölümde Yasemin’den Murat açıklaması!

Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı: 4. bölümde Yasemin’den Murat açıklaması!

Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı: 4. bölümde Yasemin’den Murat açıklaması!

Gel Dese Aşk 4. bölüm fragmanı Yasemin’in yapacağı konuşmanın yeni bölümde Murat’ı zor durumda bırakacağını gösterdi. Murat’ın kendisini aldattığını öne süren Yasemin aynı zamanda etrafındakilerin de bu durumun farkında olduklarını belirtecek. Peki, Gel Dese Aşk yeni bölümde Murat hakkındaki iddialar için neler söyleyecek?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gel Dese Aşk fragman videosu Yasemin’in açıklamasının ardından Aydan ve Barlas’ın olayın ayrıntılarını öğrenmek için çabalayacaklarını gösterdi. Başına gelenler sonrasında ne yapacağını bilemeyen Murat ise zor durumda kalacak. İşte Gel Dese Aşk dizisi yeni bölüm tanıtımı ve gelecek bölümde yaşanacaklar…

GEL DESE AŞK FRAGMAN VİDEOSU

GEL DESE AŞK 4. BÖLÜM ÖZETİ

Yasemin Murat'ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin'le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin'in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur.

Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat'ı arar. Murat'ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar'ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat'a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar'ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.