magazin haberleri

Gelin adayı Hanife Gürdal’ın paylaşımları sosyal medyada gündem oldu

Gelin adayı Hanife Gürdal’ın paylaşımları sosyal medyada gündem oldu

Katıldığı evlilik programlarında aranan gelin adayları içerisinde yer alan Hanife Gürdal, sosyal medya paylaşımlarıyla bir süredir takipçilerinin ilgi odağında yer alıyor. Evlendirme programlarının sona ermesinin ardından giyim tarzını değiştiren Gürdal, son olarak bikinili bir paylaşımda bulunmuştu. Peki, eski gelin adayı Hanife Gürdal kimdir?

Hanife Gürdal Instagram paylaşımları ile sosyal medyada sıklıkla konuşulmaya devam ediyor. Fotoğraf ve video paylaşım ağı olan Instagram üzerinde 500 bini aşkın takipçi sayısına ulaşan Gürdal, son olarak bikinili bir paylaşımda bulunmuş ve bazı takipçilerinin tepkisiyle karşılaşmıştı.


Hanife Gürdal’ın eski giyim tarzından uzaklaşması üzerine sosyal medyada hemen her fotoğrafına eleştiren veya destekleyen yorumlar gelmeye devam ediyor.HANİFE GÜRDAL KİMDİR?


1995 yılında İzmir'de doğan Hanife Gürdal, Instagramda 540 bin kişi tarafından takip ediliyor. İlk olarak Esra Erol'un programında ardından da Zuhal Topal'ın evlendirme programına katılan Hanife Gürdal geçtiğimiz aylarda giyim tarzını değiştirerek gündem olmuştu. Gürdal'ın 3 kardeşi vardır ve daha önce hiç evlenmemiştir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS