magazin haberleri

Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puan durumu: Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puan durumu: Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın final günüyle izleyicilerin karşısına çıktı. En çok araştırılanlar arasında ise “Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puan durum” ve “Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?” sorusunun cevabını araştırılıyor. Peki, bu hafta hangi gelin ve kayınvalide elendi? İşte, Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puan durumu…

Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puan durumu belli oldu. Son puanların verilmesiyle birlikte bu hafta “Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?” sorusu da cevabını buldu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte, Gelinim Mutfakta 1 Mayıs puan durumu…

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?

Sevim Hanım’ın haftanın son puanlarını vermesinin ardından 1 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu da belli olmuş oldu. Puan durumunun netlik kazanmasıyla birlikte yarışmaya veda eden gelin ve haftanın birincisi olup 5 altın bileziğin sahibi olan gelin belli oldu.

Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Güngör ve Elif olurken günün en yük puanını alıp çeğrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Hatice oldu. Neslihan ise 10 puanda kaldı.

Haftanın en düşük puanını alıp Gelinim Mutfakta’ya veda eden gelin 48 puanla Güngör oldu. Haftanın en yüksek puanını alan gelini ise 64 puanla Hatice oldu. Elif ve Neslihan ise 61 puanda kaldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS