magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 10 Ekim Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 10 Ekim Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Dilek ve Fatma Hanım arasında sert bir tartışmanın olduğu bölümde gün birincisi olan yarışmacıyı gösterdi. Dün yaşanan Duygu olayı sonrası yarışmada kısa süreli panik meydana gelmişti. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi duyurulmadan önce Elif ve Dilek arasında tartışmaya neden olacak hangi olay yaşanacak?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın finaline 1 gün kala çeyrek altını elde eden son yarışmacı oldu. Haftanın finalinde ise günlük puan durumu açıklandıktan sonra elenen isim ve 5 altın bileziğin sahibi ortaya çıkacak. Peki, Gelinim Mutfakta’da 10 Ekim’de neler yaşandı ve hangi yarışmacı ne söyledi?


MUTFAKTA ALTIN KRİZİ


Fatma Hanım, Dilek'in takmak istediği çeyrek altını sert bir şekilde reddediyor. Dilek ve kaynanası Fatma Hanım arasındaki altın krizi giderek büyüyor. Çiğdem Hanım, bir önceki gün fenalaşan Duygu'nun rol yaptığını düşünüyor. Elif, günün yemeğini arttıran Dilek'e ateş püskürüyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Eleme heyecanına kısa bir süre kala kaynanalar gün birincisi olan ismi belirlediler. Gelinler yaptıkları yemekleri kaynanaların beğenisine sunarken kaynanalar da tadım işlemini tamamladıktan sonra günün liderini belirlemek için puanlamalarını yaptılar. Verilen puanlar neticesinde de günün lideri ortaya çıkmış oldu.


Günün en düşük puanını alarak 10 Ekim'i sonuncu sırada tamamlayan yarışmacılar 9'ar puanla Dilek ve Elif olarak açıklandı. 


13 puan alan yeni yarışmacı Duygu ise bugün gün birincisi olarak çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS