magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 10 Haziran 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 10 Haziran 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 10 Haziran 2019 Pazartesi günü çeyrek altını kazanan ismi gösterdi. Eski yarışmacılardan bir ismin programa döneceği günde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi hangi isim oldu ve eski yarışmacı kaç puan aldı?

Gelinim Mutfakta günün birincisi bayram tatili arasının ardından yayınlanan ilk programda çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Kıyasıya rekabetin yaşandığı programda hafta içi her gün yarışmacılar performanslarını sergilemeye devam ediyor.


Haftanın ilk gününde yayınlanan programda eski bir yarışmacı programa döndü. Eski yarışmacıyı gördükten sonra şaşkınlıklarını gizleyemeyen isimler onunla ilgili ilk yorumlarını yaptı. Öte yandan Fatih Ürek ise “Çok değişik geldin, isminden çıkaramıyorum biliyor musun?” ifadelerini kullandı.


GELİNİM MUTFAKTA PAZARTESİ PUAN DURUMU


10 Haziran 2019 tarihli son bölümde günün lideri olabilmek için performanslarını sergileyen yarışmacılar ilk puanlarını elde ettiler. Haftanın ilk gününde çeyrek altının sahibi ise puanlamanın açıklanmasının ardından ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 11 puanla Vahide olarak açıklandı.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelini ise 13 puanla Ezgi oldu.


Gülcan ve Hatice ise 12'şer puan alarak günü ikincilikle tamamladılar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS