magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 11 Haziran 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 11 Haziran 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Salı günü çeyrek altını elde eden yarışmacının kim olduğunu gösterdi. Hatice’nin yarışmaya geri dönmesiyle birlikte haftalık bazda oluşacak yeni puan durumu şimdiden merak konusu oldu. Peki, Gelinim Muftakfa günün birincisi açıklanmadan önce hangi yarışmacılar arasında neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 11 Haziran 2019 Salı günü çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Gülcan ve Hatice arasında yaşanan tartışma diğer isimlerin de dahil olduğu bir olaya dönüştü. Peki, Gelinim Mutfakta’da bugün hangi olaylar yaşandı? İşte tüm detaylar…


İKİ İSİM ARASINDA SES YÜKSELTME TARTIŞMASI


Hatice, Gülcan ile ses yükseltme tartışmasının içine giriyor.  Reyhan Hanım ve Hüsniye Hanım arasındaki tartışma Besime Hanımı rahatsız etmeye başlıyor. Hatice ve Gülcan arasında meydana gelen tartışma gün boyu devam ederken diğer yarışmacılar da olay nedeniyle geriliyor.


12 HAZİRAN GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Kaynanaların yemekleri tatmasıyla birlikte günlük bazdaki puanlama işlemlerine geçildi. Kaynanalar hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlamalarını yaptılar. Ardından da puanların toplanmasıyla birlikte günün lideri ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Gülcan olarak açıklandı. 


Gülcan'ın ardından günün en düşük puanını alan ikinci yarışmacı ise 11 puanla Ezgi oldu.


Günün en yüksek puanını alan aynı zamanda da çeyrek altını kazanan yarışmacı 14 puanla Hatice oldu. Vahide ise 12 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS