magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 13 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 13 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 13 Haziran 2019 Perşembe günü çeyrek altın ödülünü alan ismi gösterdi. Haftalık bazdaki puan durumunu şekillendirecek olan günde yarışmacılar rekabeti üst seviyeye taşıdı. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu ve en düşük puanı kim aldı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın finaline kısa bir süre kala genel tabloda avantaj yakalayan isim oldu. Eski yarışmacı Hatice’nin programa katılmasıyla birlikte programdaki rekabet giderek artmaya devam ediyor. Peki, haftalık bazda puan durumu şekillenmeden önce neler yaşandı?


Vahide, "Lezzetin Kraliçesi" olarak mutfakta yarışan Hatice'yi, "Buzların Kraliçesi" ilan ediyor. Besime Hanım ve Hüsniye Hanım arasındaki sıkıntı bu bölümde de devam ediyor. Reyhan Hanım, Ezgi'ye Hüsniye Hanım’la ilgili ültimatom veriyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


13 Haziran 2019 tarihli son bölümde kaynanalar tabakların kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemine geçtiler. Yapılan puanlamalar sonucunda ise hem çeyrek altının kazananı hem de günün en düşük puanını alan ismi belirlendi.7


Günün en düşük puanını alan ve perşembeyi sonuncu olarak tamamlayan yarışmacı 6 puanla Vahide olarak açıklandı. 


Vahide'nin ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 12 puanla Gülcan oldu.


Perşembeyi liderlikle tamamlayan ve günün en yüksek puanını alan aynı zamanda da çeyrek altının sahibi olan isimse 17 puanla Hatice oldu. Ezgi ise 14 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS