magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu: 15 Nisan 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu: 15 Nisan 2019 gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu pazartesi günü çeyrek altını kazanan yarışmacıyı gösterdi. Yeni yarışmacıların katılmasıyla birlikte rekabetin tavan yaptığı fenomen programda bugün de oldukça önemli gelişmeler yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta 15 Nisan gün birincisi kim oldu ve pazartesinin sıralaması nasıl şekillenecek?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yeni haftanın ilk gününde avantajı elde edecek. Çeyrek altını kazanan yarışmacı aynı zamanda haftalık bazda puan durumunda öne geçmiş olacak. Peki, geçen hafta Gelinim Mutfakta’da kim elenmişti?


GEÇEN HAFTA KİM GİTTİ?


Haftanın sonunda Beyza en düşük puanla elenirken, Güngör en yüksek puanla ilk haftada 5 altın bileziğin sahibi oldu. Henüz programda ilk haftası olmasına rağmen diğer yarışmacıları geride bırakmayı başaran Güngör topladığı puanlarla 5 altın bileziği aldı ve rakiplerine gözdağı verdi.


16 NİSAN GÜNÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


GELİNİM MUTFAKTA 15 NİSAN PUAN DURUMU


Yeni haftanın ilk gününde haftaya iyi bir başlangıç yapmak için yarışan yarışmacılar yemeklerini hazırladı ve kaynanaların tatma işlemlerine geçildi. Yemeklerin kime ait olduğunu bilmeden puanlama yapan kaynanalar ise günün birincisini belirlemiş oldu.  • Günün en düşük puanını alarak haftanın ilk gününü sonuncu sırada tamamlayan isim 7 puanla Ezgi oldu.

  • Günün en düşük puanlarından birini alarak sondan ikinci olan gelini 10 puanla Meltem oldu.

  • En yüksek puanı alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 17 puanla Güngör oldu.

  • Gülcan ise 11 puanla günü ikinci sırada tamamladı. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS