magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 17 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 17 Haziran gün birincisi kim oldu?

17 Haziran 2019 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta gün birincisi verilen oylar sonrasında belli oldu. Kaynanaların yemeklere verdikleri puanlar sonrasında haftanın ilk gününde çeyrek altının kazananı ortaya çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta'da hafta nasıl başladı ve yeni yarışmacılar neler söyledi?

Gelinim Mutfakta puan durumu 17 Haziran 2019 Pazartesi günü izleyicini beğenisine sunulan programda hangi ismin çeyrek altını kazandığını gösterdi. Kanal D’nin sevilen programında bu hafta ilk gün heyecanı yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta’da meydana gelen olaylar ve yapılan iddialı açıklamalar…


250 BİLEZİK ESPİRİSİ YAPILDI


Yarışmaya yeni katılan yarışmacı gelin Hatice'yi kaynanası Hüsniye hanımın 250 bilezik iddiası ile eleştiriyor. Gelin ve kaynanalar da 250 bilezik esprileri ile Hatice ve Hüsniye Hanıma yükleniyor. Besime Hanım, Hüsniye Hanımın gelini Gülcan'a verdiği imalı buketi ayaklarının altında eziyor. Yarışmaya katılan yeni kaynana Reyhan Hanımı fazla şımarık bulduğunu söylüyor.


YENİ YARIŞMACILAR İÇİN TIKLAYINIZ...


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 17 HAZİRAN


Hafta içi her gün Kanal D izleyicisiyle buluşan programda bugün kaynanalar yemekleri tattıktan sonra puanları verdi ve çeyrek altının sahibini belirledi.


Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Sevinç oldu. 


Sevinç'in ardından en düşük puanı alan ikinci gelini 9 puanla Ezgi olarak açıklandı. 


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Gülcan oldu.


Hatice ise 13 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS