magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 18 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 18 Haziran gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 18 Haziran 2019 Salı günü programda çeyrek altının kazananını gösterdi. Yeni yarışmacıların haftaya kötü bir puanla başladığı yarışma programında bugünse gergin dakikalar yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu ve gergin dakikalarda kim neler söyledi?

Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce herkesi şaşırtan bir gerginlik yaşandı. Hüsniye Hanım ve Gülcan arasındaki gerilim diğerlerini de etkiledi. İşte Kanal D’nin fenomen yarışmasında bugün yaşananlar ve ekrana gelen bölümdeki tartışmanın nedeni…


HÜSNİYE VE GÜLCAN KAVGASI GÜNDEM OLDU


Hüsniye Hanım ve Gülcan arasına büyük gerginlik yaşanıyor. Gülcan'ın elindeki pankartı gelini Hatice'nin masasına yapıştırdığını gören Hüsniye Hanım ona sert bir şekilde engel oluyor. Reyhan Hanımın söyledikleri bile Hüsniye Hanımı sakinleştirmeye yetmiyor.


YENİ YARIŞMACILAR İÇİN TIKLAYINIZ...


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 18 HAZİRAN


Haftanın ikinci gününde sevilen programda gelinler her zaman olduğu gibi hazırladıkları yemekleri kaynanaların beğenisine sundu. Hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama yapan kaynanalar ise çeyrek altının sahibini belirlemiş oldular.


Günün en düşük puanını alarak 18 Haziran'ı sonuncu sırada tamamlayan yarışmacı 4 puanla Sevinç oldu.


Günün en yüksek puanını alan yarışmacılar ise 14 puanla Ezgi, Gülcan ve Hatice oldu. Yapılan kura çekimi sonrasında çeyrek altını kazanan kişi Gülcan oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS