magazin haberleri

Puan durumu açıklandı! Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

Puan durumu açıklandı! Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 20 Ağustos 2019 Salı günü ekrana gelen bölümde çeyrek altının kazananı oldu. Haftanın ikinci gününde Gülcan’ın Hülya’yı taklidi gergin anlara neden oldu. İşte Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce yaşananlar ve son gelişmeler…

Gelinim Mutfakta puan durumu 20 Ağustos 2019’da günün lideri olan yarışmacıyı gösterdi. Yeni sezonuyla birlikte hafta içi her gün ekranda yerini almaya devam edecek olan programda rekabet yine tavan yapacak.


TAKLİT MESELESİ ORTALIĞI GERİYOR


Gülcan, Hülya'yı kendisini taklit etmekle suçluyor. Hüsniye Hanım, el-kol temasını uzatan Reyhan Hanım sert bir tepki veriyor! Ezgi ve Hatice arasında ipler geriliyor. Ezgi, Hatice'nin günün yemeğini bilmediğini iddia ediyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 20 AĞUSTOS


Gelinlerin yemekleri hazırlanmasının ardından kaynanalar tadım işlemlerine geçti ve hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden günün liderini belirlediler. En yüksek puanı alan yarışmacının çeyrek altının sahibi olduğu yeni günde adaylar aynı zamanda haftalık bazdaki puanlama için avantaj elde ettiler.


Günün en düşük puanını alarak salı gününü sonuncu sırada tamamlayan yarışmacı 7 puanla Gülcan olarak duyuruldu.


Kaynanaların yaptıkları puanlama sonrasında Gülcan'ın ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 8 puanla Hülya oldu.


Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı 15 puanla Ezgi oldu. Hatice ise 14 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


21 AĞUSTOS GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ... 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS