magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 20 Mayıs gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 20 Mayıs gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü haftanın ilk çeyrek altının hangi yarışmacının aldığını gösterdi. Kanal D’nin fenomen yarışma programına bu hafta katılan yeni isimler ilk performanslarını sergiledi. Peki, yeni yarışmacılar Gelinim Mutfakta gün birincisi olabildi mi?

Gelinim Mutfakta günün birincisi 306. bölümde çeyrek altının sahibi oldu. Hafta içi her gün Kanal D izleyicisi ile buluşan programda bugün de sıra dışı gelişmeler yaşandı. İşte yeni yarışmacılarla ilgili detaylar ve günün birincisi açıklanmadan önce programda meydana gelen olaylar…


Yarışmaya yeni katılan gelin, kazandığı altın bileziklerle araba alacağını söylemesi Güngör'ün tuhafına gitti. Yarışmanın yeni katılımcısı kaynana Güller Hanımın söyledikleri, Reyhan Hanımın bozulmasına neden oldu. Ezgi ve Gülcan arasındaki restleşme ise sert çıkışlarla sonuçlanıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 20 MAYIS


Yeni haftanın ilk gününde kaynanalar her zaman olduğu gibi hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemine geçtiler. Yapılan puanlamalar sonrasında günün birincisi belirlenmiş oldu.


Günün en düşük puanını alarak pazartesi gününü sonuncu sırada tamamlayan isim 9 puanla Gülcan oldu.


Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan gelin ise 15 puanla Vahide oldu. Diğer iki gelin ise 12'şer puan aldılar.


21 MAYIS GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS