magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 21 Ağustos gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 21 Ağustos gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu çarşamba günü ekranda olan bölümde hangi yarışmacının kaç puan aldığını gösterdi. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün Fatih Ürek’in sunumuyla gerçekleşen yarışma programında eğlenceli dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Peki, 21 Ağustos’ta Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce neler yaşandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi hafta ortasında çeyrek altını kazanarak avantajı elde eden yarışmacıyı gösterdi. Hüsniye Hanımın tepkisinin gündem olduğu yeni bölümde sıra dışı gelişmeler de yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta 21 Ağustos’ta meydana gelen olaylar ve puan tablosundaki son durum…


GELİNLERİN YEMEKLERİ BEĞENİLMEYECEK


Hüsniye Hanım, günün yarışma yemeğini beğenmiyor ve verdiği tepki eleştirilere neden oluyor. Gülcan, Hüsniye Hanımın kaynanası Besime Hanıma hediye ettiği tabureyi sert bir şekilde kendisine iade ediyor. Bu olayı gören gelin ve kaynanalar Gülcan'ın tavrına çok şaşırıyorlar. Günün yarışma konusu olan yemek kaynanalar tarafından beğenilmiyor ve gelinleri rencide edici eleştiriler alıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 21 AĞUSTOS


Kaynanaların yemekleri tatmalarının ardından gelen açıklamalar puanlamalarla ilgili ilk ipuçlarını vermişti. Hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden yapılan puanlama her gün olduğu gibi çeyrek altının kazanını belirledi.


6 puanla Hülya sonuncu sırada yer aldı.


Günün en yüksek puanını alan gelini yani çeyrek altını kazanan yarışmacı 17 puanla Ezgi oldu. Hatice ve Gülcan 9 puan alarak günü ikinci sırada tamamladılar.


22 AĞUSTOS GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS