magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 27 Mayıs gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 27 Mayıs gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın ilk günüde programa katılan yeni yarışmacının ve diğerlerinin elde ettiği puanı gösterdi. 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü en yüksek puanı alan yarışmacı çeyrek altının sahibi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce programda neler yaşandı?

Yarışmaya yeni katılan gelin 13 yıldır kaynanasına "Anne" diye hitap etmediğini söyleyerek eleştirilerin odağına oturuyor. Kaynanalar odasının yeni kayın validesi İnci Hanım, gelinin anne dememesi yüzünden üzüntü duyduğunu ifade ediyor. Reyhan Hanım 65 bileziği kendi başına pasta keserek kutluyor. Gülcan'ın kayın babası özür mahiyetinde çiçek göndererek onun gönlünü almaya çalışıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 27 MAYIS


Kanal D’nin hafta içi her gün program tutkunlarıyla buluşturduğu programda bugün de önemli gelişmeler yaşandı. Yeni yarışmacılar eski isimlerle tanışarak ilk bölümden itibaren iddialı açıklamalar yaptı.


Kaynanalar ile her zaman olduğu gibi hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemine geçtiler. Kaynanaların verdiği puanlar ise günün sonunda çeyrek altının kazananını belirledi.


Günlük en düşük puanını alan gelini 5 puanla Yasemin oldu. Yeni yarışmacı haftaya 5 puanla başlamış oldu.


Yasemin'in ardından en düşük puanı alan gelin ise 14 puanla Ezgi oldu.


28 MAYIS GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Günün en yüksek puanını alan gelini 15 puanla Gülcan ve Vahide oldu. Yapılan kura çekimi sonrasında çeyrek altının sahibi olan isimse Vahide olarak açıklandı.


BU HAFTA KATILAN YARIŞMACILAR KİMLER?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS