magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 8 Ekim Salı gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 8 Ekim Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Fatma Hanım’ın açıklamalarının gündem olduğu bölümde gün birincisi olan yarışmacıyı gösterdi. Duygu için gelen videolu mesaj ise önemli anların yaşanmasına neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce hangi olaylar meydana gelecek ve Fatma Hanım’ın hangi açıklamaları kaynanaları şaşırtacak?

Gelinim Mutfakta günün birincisi yeni haftanın ikinci gününde liderlik için yarışan gelinler içerisinden çeyrek altını kazanan yarışmacı olacak. Haftalık bazda puan durumunun yavaş yavaş oluşmaya başlayacağı bölümde gelinler zorlu bir sürecin içerisinde yer alacaklar. Peki, Gelinim Mutfakta’da 8 Ekim Salı günü ekrana gelen bölümde neler oldu?


FATMA HANIM HERKESİ ŞAŞIRTIYOR


Duygu için gelen video mesaj ortalığı karıştırıyor. Programa gelen video mesaj Duygu ve kayınvalidesi Aysel Hanımı bir kez daha karşı karşıya bırakıyor. Fatma Hanımın söyledikleri diğer kaynanaları şoke ediyor. Kıymet, annesinden gelen mesajla kayınvalidesi Nur Hanıma yükleniyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Kanal D’nin hafta içi her gün ekrana taşıdığı fenomen programda bugün de gelinler birbirinden üstün puanı alabilmek için yemek hünerlerini gösterdiler. Günün sonunda yapılan puanlamalarda bir isim gün lideri oldu ve çeyrek altını kazandı.


Günün en düşük puanını alan yarışmacıları 10'ar puanla Kıymet ve Dilek olarak açıklandı. 


Günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı ise 13 puanla Elif oldu. Duygu ise 12 puanla günü ikincilikle tamamladı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS