magazin haberleri

Gelinim Mutfakta 8 Mayıs puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 8 Mayıs puan durumu: Gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 8 Mayıs puan durumu ve gün birincisi belli oldu. Kayınvalidelerin gelinlere verdiği puanlar sonrası günün birincisi ve 5 çeyrek altının sahibi olan gelin belli oldu. Peki, Ezgi mi, Gülcan mı, Güngör mü, Ceren mi gün birincisi oldu? İşte, Gelinim Mutfakta 8 Mayıs puan durumu…

Gelinim Mutfakta puan durumu ve gün birincisi sevilen programın izleyicileri tarafından merak ediliyor. Bilindiği üzere gün içerisinde alınan puanların haftanın son günündeki toplamına göre yarışmaya veda eden isim belli oluyor. Bu nedenle günlük puanlar oldukça önemli.


Ayrıca gün içerisinde en yüksek puanı alan yarışmacı 5 çeyrek altının da sahibi oluyor. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte 8 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu…


BUGÜN NELER YAŞANDI?


Gelinim Mutfakta 8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 298. Bölümün fragmanı yayında! Reyhan Hanım, köşesinde kendisi hakkında söylediği sözler için Gülcan'dan hesap soruyor!


Gülcan'ın eleştiri köşesi yine sorun yaratıyor! Reyhan Hanım, kendisi hakkında söylenenlere fazla dayanamıyor ve mutfağa giriyor! Güngör ve Gülcan arasında büyük kriz çıkıyor!


9 MAYIS GÜN BİRİNCİSİ İÇİN TIKLAYINIZ...


GELİNİM MUTFAKTA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Günün en düşük puanını alan yarışmacı 8 puanla Gülcan oldu. En yüksek puanı alan gelin ise 19 puanla haftanın birincisi oldu. Ezgi ve Güngör 11 puanda kaldı.


İlk iki gün birer puan alarak hep sonuncu olan gelin Ceren, 19 puanla rekora 1 kala Gelinim Mutfakta 8. Günün birincisi oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS