magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 9 Ekim Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 9 Ekim Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce yarışmacıların gözyaşlarında neden olan bir olay gerçekleşti. Kendisini iyi hissetmediğini belirten Duygu’nun kalbini tutması kısa süreli paniğe neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu ve çeyrek altını hangi yarışmacı kazandı?

Gelinim Mutfakta günün birincisi yarışmada hafta ortasının yaşandığı 9 Ekim 2019 Çarşamba günü çeyrek altını elde eden isim oldu. Duygu’nun fenalaştığı kaynanasının ise gözyaşlarına boğulduğu bölümde tüm yarışmacılar iki isme destek oldu. İşte Gelinim Mutfakta’da 9 Ekim 2019 Çarşamba günü yaşananlar…


DUYGU HERKESİ KORKUTTU!


Duygu fenalık geçirerek hem kaynanasını, hem de stüdyodakileri korkutuyor. Hararetli geçen yarışma esnasında Duygu'nun kalbi sıkışıyor. Müdahale edilen Duygu'yu izleyen kaynanası Aysel Hanım gözyaşlarına boğuluyor. Dilek'in eşinin gönderdiği mesaj kendisini üzerken kaynanası Fatma Hanımı sevindiriyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Kanal D’nin sevilen programında duygu dolu dakikaların yaşandığı bölümde günün lideri açıklandı. Yarışmanın heyecanına kapılan Duygu’nun kalbi sıkıştı. Kaynanalar ise yemekleri tattıktan sonra verdikleri puanlarla hafta ortasında hangi ismin birinci olması gerektiğini belirlediler.


Günü en düşük puanını alarak çarşamba gününü sonuncu sırada bitiren yarışmacı 8 puanla Duygu olarak açıklandı.


Duygu'nun ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 9 puanla Dilek olarak belirlendi.


Günün en yüksek puanını alıp 9 Ekim'de çeyrek altının sahibi olan isim 15 puanla Elif oldu. Diğer yarışmacı ise 14 puan elde etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS