Gelinim Mutfakta kim elendi, 27 Mart haftanın birincisi kim oldu?

A A

27.03.2020 - 16:23 Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim 27 Mart 2020 tarihli son bölümde verilen puanların açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Haftalık bazda en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın birincisi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziğin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta kim elendi, 27 Mart haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi 23-27 Mart haftasında 5 altın bileziğin sahibi olurken haftalık bazda en düşük puanı alan gelin ve kaynana programa veda etti. Elenen ismin açıklanmasıyla birlikte duygusal dakikalar yaşanırken yarışmacılar ikinci katılımda birbirlerini daha iyi tanıdıklarını ifade ettiler. Peki, en düşük puanı kim aldı ve haftanın birincisi kim oldu?

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?

Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında oldukça değişik dakikalar yaşandı. Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanım en düşük puanı elde etti. İkilinin programa veda etmesi beklenirken Fatih Ürek son günlerde yaşanan olayları hatırlatarak bu hafta hiçbir ismi elemeyeceklerini ifade etti. Böylelikle Hatice ve Hüsniye Hanım en düşük puanları almalarına rağmen yarışmada kaldılar.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin Elif ve Ezgi arasından daha yüksek puanı elde eden 64 puanlı Ezgi oldu. 59 puan alan Elif ise haftanın ikincisi oluyor.