magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu… 16 Mart Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu… 16 Mart Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 16 Mart 2020 Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde ilk çeyrek altının kazanan kişi oldu. Tehdit tartışmalarının yaşandığı bölümde puan durumu içerisinde en fazla puanı toplayan kişi günün lider ismi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı?

Gelinim Mutfakta puan durumu kaynanaların gelinlerin yemekleri için verdikleri puanlar sonrasında şekillendi. Günün birincisi ve en yüksek puanın sahibi çeyrek altının kazananı oldu. Peki, haftanın ilk bölümünde neler yaşandı?


MUTFAKTA “TEHDİT” TARTIŞMASI


Hüsniye Hanım ve Çiğdem Hanım arasında "Tehdit" tartışması yalanıyor! Yarışmaya yeni katılan gelin-kaynana herkesi şaşkına çeviriyor! Gün sonu değerlendirmesi sırasında Çiğdem Hanım ve Ezgi büyük gerginlik yaşıyorlar! Elif, yarışmadan ayrılmak isteyen Reyhan Hanım üzerinden Ezgi'yi sıkıştırıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PAZARTESİ


Gelinler günün en yüksek puanını alabilmek için yarışırken kaynanalar da gelinlerinin yemeğini doğru tahmin ederek dikkatli puan vermeye çalıştılar.


Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Ezgi olarak belirlendi.


Ezgi'nin ardından en düşük puanı alan ikinci gelinse 12 puanla Elif oldu.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Hatice oldu. Rümeyse ise 13 puanla günün ikincisi oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS