Gelinim Mutfakta puan durumu… 17 Mart Salı gün birincisi kim oldu?

A A

17.03.2020 - 16:12 Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta gün birincisi ‘kurnazlık’ ifadelerinin tartışmalara neden olduğu bölümde haftanın ikinci çeyrek altınını kazanan kişi oldu. Kanal D’nin fenomen yarışmasında yarışmacılar arasında yaşanan diyaloglara Fatih Ürek de dahil oldu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde en yüksek ve en düşük puanları elde eden isimler kimler oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu… 17 Mart Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın ikinci gününde yeni puanların verildiği Salı gününde sıralamaların nasıl şekillendiğini gösterdi. Günün lideri olabilmek için mücadele eden yarışmacılar gergin anlar yaşadı. Elif ve Rümeysa arasındaki gerilim Çiğdem Hanıma da sıçradı.

RÜMEYSA’DAN ÜSLUP UYARISI

Çiğdem Hanım “Eğer kurnazlık arıyorsan Rümeysa’ya bak” ifadesiyle gerilime neden oldu. “Üslubumuza dikkat edelim” uyarısında bulunan Rümeysa ifadeleri kabul etmediğini belirtti. Öte yandan yarışmacıların birbiriyle konuşmama kararı almasını eleştiren Fatih Ürek “Ben bu filmi daha önce gördüm aynı şeyi yapıyorsunuz sonra yine konuşuyorsunuz” dedi.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI

Haftanın ikinci gününde yarışmacılar hem haftalık bazda öne geçebilmek hem de çeyrek altını kazanabilmek için yarıştılar. Gün lideri ise verilen puanlar sonrasında belirlendi.

Günün en düşük puanını elde eden gelini 7 puanla Hatice oluyor.

Günün en yüksek puanını alan isimlerse 15 puanla Elif ve Ezgi oluyor. Rümeysa ise 14 puanla liderlerin 1 puan gerisinde kalıyor.

Elif ve Ezgi arasında yapılan kura çekiminde ise çeyrek altın Ezgi'ye gidiyor.