Gelinim Mutfakta puan durumu... 31 Mart Salı gün birincisi kim oldu?

A A

31.03.2020 - 12:52 Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta gün birincisi kıyasıya rekabetin devam ettiği programda haftanın ikinci çeyrek altınını kazanan kişi oldu. Kayınvalideler gelinlerin yemeklerini eski lezzetinde bulmadıklarını ifade ederken bu duruma gelinlerden de yanıt gecikmeyecek. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde en yüksek puanı alan kişi kim olacak?

Gelinim Mutfakta puan durumu... 31 Mart Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın ikinci gününde 31 Mart Salı’nın kazananlarını ve kaybedenlerini gösterdi. Günün en yüksek puanını kazanan yarışmacısı çeyrek altının sahibi olurken en düşük puanı elde eden isim gün sonuncusu olarak açıklandı. Peki, mutfakta puanlama dışında neler oldu?

MUTFAKTA PANKART KRİZİ

Yağnur ile Yağmur arasında pankart krizi yaşanıyor. Hüsniye Hanım, gelini Hatice'nin son zamanlarda yaptığı yemekleri beğenmediğini söylüyor ve elinin lezzetini kaybettiğini düşünüyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI

31 Mart 2020 tarihli yeni bölümde kaynanalar her zaman olduğu gibi hangi yemeği kimin yaptığını bilmeden puanlama işlemine geçtiler. Tadım sonrası verilen puanlar günün liderini ortaya çıkardı.

Günün en düşük puanını alan gelini 10'ar puanla Yağmur ve Yağnur olarak açıklandı.

Günün en yüksek puanını elde ederek çeyrek altının sahibi olan gelinse 16 puanla Neslihan oldu. Hatice ise 12 puan elde ediyor.