'Gelinim Mutfakta' sunucusu Nursel Ergin bilinmeyenlerini 'Set Ekstra'ya anlattı

'Gelinim Mutfakta' sunucusu Nursel Ergin bilinmeyenlerini 'Set Ekstra'ya anlattı

'Gelinim Mutfakta' sunucusu Nursel Ergin bilinmeyenlerini 'Set Ekstra'ya anlattı

Hafta içi her gün yeni bölümleri ile ekrana gelen, Kanal D’nin fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta'nın sempatik sunucusu Nursel Ergin, 'Set Ekstra'ya çok özel açıklamalarda bulundu. Tüm samimiyeti ve içtenliği ile konuşan ünlü isim; kariyeri, özel hayatı ve formda görüntüsünün sırlarıyla ilgili Asiye Acar’ın sorularını yanıtladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ekranda her daim enerjik gözüken Nursel Ergin, kıyafet seçimleri hakkında, "Asla giymem deyip, ekranda beğendiğim renkler çok oldu. 'Normal hayatımda alıp giymem' dediğim renkler, kıyafetler ekranda efsane durdu. O yüzden daha renkli giyinmeye başladım" dedi.

Güzelliği ile dikkat çeken sunucu, "Günlük hayatımda çok makyajı sevmiyorum, mesela fondöten süreceksem kusurum varsa orayı kapatırım. Burada da makyajın en hafifini yapıyoruz. Şu an 49 kiloyum ama hayatımda hiç daha farklı bir kiloya çıkmadım. En takıntılı olduğum şeylerden biri de kilo. Kilolu olmayı hiç sevmiyorum. Bir de çok su içerim.

Çok sağlıklı besleniyorum, spor yapıyorum. Hava güzelse hemen kendimi dışarı atarım, yürüyüş yaparım. Zaten bir köpeğim var, onu dışarı çıkarıyorum. Onun sayesinde çok yürüyüş yapıyorum. Gerçekten nerede hareket orada bereket" ifadelerini kullandı.

 

Özel hayatı ve evliliği ile ilgili çok özel açıklamalara imza atan Ergin, "Allah herkese benim evliliğim gibi evlilik nasip etsin inşallah. Eşim Murat'a en âşık olduğum senedeyim. Eşime 'Gerçekten hakkını helal et' diyorum. Çünkü bana çok yardımcı gerçekten. Çok yorulduğum için eve sıfır enerji ile gidiyorum. Murat çok idare ediyor beni. Sağlıklı şeyler sevdiğimi bildiği için hiç eksik etmez. İşim gereği erken yatmam gerekiyor. Bir kere surat asmamıştır. Evliliğim Gelinim Mutfakta ile boyut atladı. Murat'ı daha da sevdim" dedi.

 

Gelinim Mutfakta'dan sonra hayatının çok değiştiğine değinen güzel sunucu, "Çok şey değişti. Hem özel hayatımda hem de kariyer olarak çok büyük bir eşik atlattı bana. Bir de programımız kendi rakipleri arasında hep birinci. Bu da çok gurur verici bir şey" yorumunda bulundu.