magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 10 Nisan haftanın birincisi ve puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 10 Nisan haftanın birincisi ve puan durumu

Gelinim Mutfakta puan durumu 10 Nisan 2020 tarihli son puanların verilmesiyle birlikte netleşecek. Tüm puanların toplanmasının ardındansa “Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?” sorusu yanıt bulacak. Peki, haftanın birincisi olarak 5 altın bileziğin sahibi olan yarışmacı hangi isim olacak?

Gelinim Mutfakta haftanın finali 500. bölüm heyecanının yaşandığı yarışma programında 5 altın bileziğin sahibini gösterecek. Kanal D ekranlarında yarışma tutkunlarıyla buluşan fenomen programda en düşük puanı elde eden isimse yarışmaya veda edecek. Peki, haftanın finalinde neler yaşandı?

MUTFAKTA HAFTANIN FİNALİNDE NELER OLDU?

Özden Hanım, Reyhan Hanım taklidiyle tüm yarışmacıları kahkahaya boğdu. Bu taklit başta Reyhan Hanım olmak üzere herkesi şaşırttı. Neslihan ise gelen yeni videolarla birlikte bir kez daha şok yaşadı. “Eti senin kemiği benim” sözleri Neslihan’ı oldukça üzdü. Yağnur ise Nilgün Hanıma “Bu saatten sonra hiçbir gelin ve kayınvalide ile konuşmayacaksın” diyerek rest çekti.

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?

Kaynanalar haftanın finalinde tattıkları yemekler sonrasında haftanın son puanlarını verdiler. Verilen puanların toplanmasının ardından günün en yüksek ve en düşük puanı belirlenmiş oldu. Tüm puanların toplanmasıyla birlikte de haftalık bazdaki durum ortaya çıktı.

Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Neslihan ve Yağnur oldu. Rakibinden daha az oy alarak yarışmaya veda eden isimse 41 puanla Neslihan olarak açıklandı. Ancak Fatih Ürek 500. bölüm nedeniyle eleme yapmayacaklarını ifade etti. Dolayısıyla mutfaktan bu hafta kimse elenmedi.

10 NİSAN PUAN DURUMU PERŞEMBE

Günün en düşük puanını elde eden gelini 9 puanla Yağnur oluyor.

Yağnur'un ardından en düşük puanı alan ikinci gelinse 10 puanla Neslihan olarak belirlendi.

Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Burçin oldu. Hatice ise 13 puanla ikinci oluyor.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

65 puanla haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi olan gelinse Burçin oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS