magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte puan durumu ve haftanın birincisi

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte puan durumu ve haftanın birincisi

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim 8 Mayıs 2020 Cuma günü ekrana gelen bölümde son puanların verilmesinin ardından ortaya çıkacak. Gelinim Mutfakta haftanın birincisi olabilmek için mücadele eden yarışmacılardan biri 5 altın bileziğin sahibi olacak. Peki, bu hafta Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, programa veda eden isim kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finali bölümünde kayınvalidelerin son puanları vermesinin ardından netleşti. Günün liderinin çeyrek altının sahibi olduğu yarışmada haftanın birincisi ise 5 altın bileziği kazandı. Peki, mutfakta bugün neler yaşandı?

MUTFAKTA EYLEM VAR!

Gelinler, kaynanaların hafta finalinde düşük puan vermemeleri için eylem yapıyor. Hafta finali geldi, çattı. Gelinler elenmenin eşiğine gelince işbirliği yapıp kaynanaları etkilemeye çalışıyorlar. Pankartlarla düşün puan vermemeleri için uyarıda bulunuyorlar. Reyhan Hanım, bu eyleme katılan Neslihan'a çok sinirleniyor. Bu sırada yarışma esnasında gergin anlar yaşanıyor. Hatice ve Elif aralarında sert tartışmalara giriyor.

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?

8 Mayıs 2020 Cuma günü ekrana gelen haftanın finali bölümünde tüm gelinler arasında puan durumu içerisinde en düşük puanı alan gelin yarışmaya veda etti.

Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Betül ve Hatice olarak açıklandı. İki isim arasından daha az puan alan ve elenen isimse 41 puanlı Betül oldu. Hatice ise 50 puanla sondan ikinci oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Elif ve Neslihan arasından haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 68 puanla Neslihan olarak açıklandı. 

CUMA PUAN DURUMU

Günün en düşük puanını alan gelini 5 puanla Hatice oluyor.

Hatice'nin ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 8 puanla Betül oluyor.

15 puanlı Neslihan ise gün birincisi oldu. Elif'se 9 puanla gün ikincisi oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS