magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’dan Ezgi mi elendi Hatice mi? Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan Ezgi mi elendi Hatice mi? Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu

Gelinim Mutfakta’da heyecan dolu bir hafta daha geri de kaldı. Gelinler hafta boyunca birincilik için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan bugün kim elendi? Vahide, Gülcan, Hatice ve Ezgi’den kim 5 altın bileziğin sahibi oldu? İşte Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu…

Gelinim Mutfakta haftanın finaliyle her hafta olduğu gibi bu hafta da Cuma günü izleyicilerinin karşısına çıktı. Hafta boyunca, Ezgi, Gülcan, Vahide ve Hatice birinci olmak için birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girdi.


Gelinlerin yemeklerine kayınvalideler puan verdi. Haftanın son yemekleri bugün yenip puanlar bugün verilecek?  Son puanların verilmesinin ardından Gelinim Mutfakta gün birincisi ve elenen isim belli oldu İşte Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu...


GELİNİM MUTFAKTA PAZARTESİ PUAN DURUMU


10 Haziran 2019 tarihli son bölümde günün lideri olabilmek için performanslarını sergileyen yarışmacılar ilk puanlarını elde ettiler. Haftanın ilk gününde çeyrek altının sahibi ise puanlamanın açıklanmasının ardından ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 11 puanla Vahide olarak açıklandı.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelini ise 13 puanla Ezgi oldu.


Gülcan ve Hatice ise 12'şer puan alarak günü ikincilikle tamamladılar.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Kaynanaların yemekleri tatmasıyla birlikte günlük bazdaki puanlama işlemlerine geçildi. Kaynanalar hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlamalarını yaptılar. Ardından da puanların toplanmasıyla birlikte günün lideri ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Gülcan olarak açıklandı.


Gülcan'ın ardından günün en düşük puanını alan ikinci yarışmacı ise 11 puanla Ezgi oldu.


Günün en yüksek puanını alan aynı zamanda da çeyrek altını kazanan yarışmacı 14 puanla Hatice oldu. Vahide ise 12 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Kanal D’nin sevilen projesinde her bölümde olduğu gibi kaynanalar bugün de puanlama işlemlerini yaptılar. Verilen puanlar sonucunda ise günün lideri ve çeyrek altının kazananı ortaya çıktı.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Gülcan olarak açıklandı. Diğer yarışmacıların tamamı ise 9 puan aldılar.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


13 Haziran 2019 tarihli son bölümde kaynanalar tabakların kime ait olduğunu bilmeden puanlama işlemine geçtiler. Yapılan puanlamalar sonucunda ise hem çeyrek altının kazananı hem de günün en düşük puanını alan ismi belirlendi.7


Günün en düşük puanını alan ve perşembeyi sonuncu olarak tamamlayan yarışmacı 6 puanla Vahide olarak açıklandı.


Vahide'nin ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 12 puanla Gülcan oldu.


Perşembeyi liderlikle tamamlayan ve günün en yüksek puanını alan aynı zamanda da çeyrek altının sahibi olan isimse 17 puanla Hatice oldu. Ezgi ise 14 puan alarak günü ikincilikle tamamladı.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN FİNALİ


Günün en yüksek puanını 16 puanla Hatice aldı. Gülcan 15 puanda kaldı. Ezgi ve Vahide günün en düşük puanlarını aldı.


Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Ezgi ve Vahide oldu. Toplanan puanlar sonucunda haftanın düşük puanını alan gelini 46 puanla Vahide oldu. Ezgi ise 55 puanda kaldı. Haftanın en yüksek puanı alan gelin 68 puanla Hatice oldu. Hatice 5 altın bileziğin sahibi oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS