hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gerzek Şaban filmi oyuncularının isimleri! Gerzek Şaban konusu nedir, ne zaman ve nerede çekildi? Gerzek Şaban kaç yılında çekilmiştir?

  Gerzek Şaban filmi oyuncularının isimleri Gerzek Şaban konusu nedir, ne zaman ve nerede çekildi Gerzek Şaban kaç yılında çekilmiştir
  expand

  SHOW TV ekranlarında yayınlanan Gerzek Şaban filmi merak uyandırdı. Yönetmen koltuğunda Natuk Baytan'ın oturduğu Gerzek Şaban filmi 20:00'de SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Peki ama Gerzek Şaban filmi oyuncuları kimlerdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gerzek Şaban, yönetmenliğini Natuk Baytan'ın yaptığı 1980 yapımı Türk filmidir. Gerzek Şaban filmi konusu ve oyuncuları haberimizde...  

  Gerzek Şaban konusu nedir?

  Gerzek Şaban, birbirine benzeyen bir gangster ile bir figüranın hikayesini konu ediyor. Osman, geçimini figüranlık yaparak sağlayan genç bir adamdır. Osman’ın hayatı, bir gün eğlenmek için bir gazinoya gitmeleriyle bambaşka bir hal alır. Gazinoya girmesiyle birlikte insanlar Osman’ın yanına gelip ona haraç vermeye başlar. Seyfi adındaki bir gangster ile Osman’ın benzerliğinden kaynaklanan bu durum, Osman’ı bilmediği bir dünyaya adım atmasına neden olur. Zamanla Osman ve Seyfi’nin hayatı daha çok birbirine karışmaya başlar.  

  Gerzek Şaban oyuncuları 

  Kemal Sunal, Ülkü Özen, Rıza Pekkutsal, Yadigar Ejder, Celal Yonat, Hasan Ceylan

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow