magazin haberleri

Gökçe Bahadır, 'Bergen' projesinden teklif aldı mı?

Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan oyuncu Gökçe Bahadır, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti. Tatil planından bahseden Bahadır, 'Bergen' projesinden teklif aldığı iddiaları hakkında da konuştu.Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantası City's'e girerken görüntülendi. Şapkası ve maskesi ile tanınmakta zorlanan oyuncu, alışveriş öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Önümüzdeki günlerde tatile çıkacağını söyleyen Gökçe Bahadır, “Biraz annemlerin yanına, biraz da Ege sahillerine öyle gezeceğim” dedi.

Oyunculuğun yanında müzikle de uğraşan Bahadır, muhabirlerin, “Pandemi sizin içinde biraz şanssızlık oldu. Tam müzikle ilgilendiğiniz dönemde sahneler kapandı” sözlerine; “Benim asıl mesleğim oyunculuk olduğu için müzikle uğraşan müzisyenlerimizin daha çok şanssızlığı oldu. Bu süreci zaten yoğun çalışarak geçirdim. Çalışabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum” diyerek, karşılık verdi.

Şarkıcı İzel’in “Bir arabamı sattım, 2 ay daha yetecek param var” sözleri hatırlatılan Bahadır, “Bizler bu açıdan biraz daha şanslıyız. Diziler devam ettiği için o süreci geçirebilecek. Herkese Allah kolaylık versin. Önümüzdeki kış daha güzel olacak diye umut ediyorum. Galaların yapıldığı, tiyatrolara gidilen bir kış olur inşallah” dedi.

Bahadır, sözlerine; “Emir Ersoy albümünde şarkı söyledik. Hatta Gülse Birsel’in şarkısı çıktı. Bilindik şarkıları farklı versiyonlarla söyledik. Bu ay sonu şarkı çıkacak. Biraz onun heyecanı var” diye konuştu.

Öte yandan 'Bergen' projesinden ayrılan Serenay Sarıkaya’nın yerine Gökçe Bahadır’a teklif götürüldüğü yazılmıştı. Güzel oyuncu, konuyla ilgili iddialara son noktayı koydu. Çıkan haberleri yalanlayan Bahadır, kendisine teklif gelmediğini belirterek “Öyle bir teklif olmadı. Demet (Evgar) oldu diye biliyorum. Çok da güzel olmuş. Yolları açık olsun” ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS