magazin haberleri

Gökçe Kırgız Yılmaz Taner aşk mı yaşıyor?

Gökçe Kırgız Yılmaz Taner aşk mı yaşıyor?

Hürriyet'te yayınlanan bir haberde şarkıcı Gökçe Kırgız'ın Yılmaz Taner ile aşk yaşadığı ifade edildi. Kalbime Gömerim O Zaman, Son Rötuş gibi şarkılarla müzik piyasasında dikkat çeken şarkıcı Gökçe Kırgız'ın aşk hayatı merak ediliyordu. Gökçe Kırgız aşk hayatıyla ilgili iddialara noktayı koydu. Peki ama Gökçe Kırgız Yılmaz Taner ile aşk mı yaşıyor?

Çıkardığı şarkılarla müzik piyasasında adından söz ettiren Gökçe Kırgız'ın aşk hayatı uzun bir süredir merak ediliyordu. Katıldığı programlarda da aşk sorularına yanıt vermeyen Gökçe Kırgız aşk iddialarıyla ilgili tartışmalara noktayı koydu. Peki ama Gökçe Kırgız Yılmaz Taner aşk mı yaşıyor?

Gökçe Kırgız Yılmaz Taner aşk mı yaşıyor?

Hürriyet'in haberine göre; müzik yazarı Hakan Kanburoğlu, Gökçe Kırgız ve Yılmaz Taner’in 7 aydır aşk yaşadığını duyurdu. Şu sıralar Çeşme’de tatil yapan ikilinin önümüzdeki aylarda evlenmek istediği söylendi. Aşk haberlerini doğrulayan Gökçe Kırgız, “Çok doğru ve eğlenceli bir adam var hayatımda” dedi.

Gökçe Kırgız kimdir?
Gökçe Kırgız, 1989’un ekim ayında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Arel Üniversitesinden mezun olduktan konservatuvarda yüksek lisans yapmaya başladı. 2000'li yıllara arabesk tadında söylediği 'Kalbime Gömerim O Zaman' isimli şarkıyla fenomen oldu. Şarkısını yayınladığı yıllarda lise son sınıf öğrencisiydi. Bu nedenle albüm çalışması yapamadı. Gökçe Kırgız, ilk albümü Yıldızım'ı 2009 yılında çıkardı. 2017 yılında evlenen Kırgız, daha önce verdiği bir röportajda müzikten asla kopamayacağını anlatmıştı.

Yılmaz Taner kimdir?

Yılmaz Taner 1 Ocak 1982 senesinde Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. Aslen Sakaryalı olan başarılı şarkıcı Oğlak burcudur. Yılmaz Taner, eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Müziğe ilgisi küçük yaşlara dayanan Yılmaz Taner ortaokul senelerinde gitar çalmaya başlamıştır. Gitar çalmasını geliştirdikten sonra lise döneminde belediye organizasyonlarına katılmaya başlayan Yılmaz Taner, “Muğla Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Bölümü”nden mevzun olmuştur.

Okulunu başarıyla bitirdikten sonra 2011 senesinde “Misafirperver” adını verdiği ilk albümünü piyasaya çıkaran Yılmaz Taner, kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesi de elde etmiştir. Söz yazma yeteneğine de sahip olan Yılmaz Taner’in albümündeki tüm şarkılar kendi imzasını taşımaktadır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS