magazin haberleri

Gül Sunal: 'Hiç delik yanaklı bebek görmemiştim' dedi

Türk sinemasının komedi ustası Kemal Sunal ile eşi Gül Sunal'ın ilk göz ağrısı Ali Sunal yeni yaşına girdi. Oğlunun çocukluk fotoğrafını yayınlayan Sunal, "Benim biricik oğlum, canım, bebeğim Ali'm... Kemal, ilk kucağına aldığında 'Hiç delik yanaklı bebek görmemiştim' dedi gamzelerine... İyi ki doğdun yavrum" ifadelerini kullandı.Bugün 43 yaşına giren Ali Sunal'ın annesi Gül Sunal, onun bir bebeklik fotoğrafını Instagram sayfasında duygusal bir mesaj eşliğinde paylaştı.

Sunal, "Benim biricik oğlum, canım, bebeğim Ali'm... Kemal ilk kucağına aldığında “ hiç delik yanaklı bebek görmemiştim” dedi gamzelerine.. 22 Eylül. İyi ki doğdun yavrum" mesajını yazdı.

Ali Sunal'ın kardeşi Ezo da ağabeyinin yeni yaşını, aile albümünden çıkan iki fotoğrafla kutladı.

Ezo Sunal, annesinin Ali Sunal'a hamileyken çekilen bir pozunu Instagram sayfasında "Annem bu fotoğrafta hamile... Ali’yi bekliyorlar. Ve sonra bu lokum yakışıklı bebek dünyaya geliyor. İyi ki doğdun Ali!!! Güzel bir yaş, mutlu sağlıklı bir ömrün olsun. Seni çok seviyorum" notuyla paylaştı

Ezo Sunal, babası Kemal Sunal, annesi Gül Sunal ve Ali Sunal'ın eski bir fotoğrafına da sayfasında yer verdi.

Koronavirüs karantinasının ilk günlerinde Ali Sunal, babasının ölümüyle ilgili olarak hissettiklerini dile getirmişti. Karantina günlerini eşi ve kızı Narin ile geçirdiğini söyleyen Ali Sunal, Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın "Bu süreçte babanın filmlerini izliyor musun?" sorusuna, “Kaybettiğimizden beri izleyemiyorum, kızımla inşallah” diye yanıt verdi.

Kemal Sunal'ın ölümüyle ilgili de konuşan Sunal, "Hayatımda keşke demeyi hiç sevmem hatta kimsenin bu şekilde yaşamasını da istemem ama bazen 'keşke o uçağa binmeseydik' diyorum. Ama bununla yaşamam mümkün değil. O zaman kızıma karşı bu kadar güler yüzlü olamam böyle bir lüksüm yok" dedi.

Sözlerine devam eden Ali Sunal, "babam bir gün arkadaşlarıyla konsere gitmiş. Genç bir arkadaş gelmiş yanına 'siz burada ne yapıyorsunuz' diye sormuş. Babam da 'neden' karşılığını vermiş. O da 'siz halk kahramanısınız' demiş. Babam 'peki buradakiler kim' diye sorunca genç 'halk' demiş. Babam insanlarla bir arada olmayı çok severdi. İnsanlar da onu...." açıklamasında bulundu.

Sanatçı Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 tarihinde sanatçı arkadaşlarıyla birlikte Trabzon'a giderken bindiği uçakta, kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS