magazin haberleri

Gülben Ergen ve Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nda Bodrum'da bir araya geldi

Ünlü şarkıcılar Gülben Ergen ile Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nda Bodrum'da bir araya geldi. O anlarda çekilen kareleri Instagram'dan paylaşan Gülben Ergen "33 yılımızın en güzel bayram sabahını yaşadık" notunu yazdı.Yaz aylarını Bodrum'da geçiren Gülben Ergen, Kurban Bayramı'nda yakın dostlarıyla bir araya geldi. Ergen, Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve modacı Gülşah Saraçoğlu ile bayram fotoğrafı çekildi.

Ergen'in paylaşımına ünlü isimlerden beğeni ve yorum yağdı. İbrahim Tatlıses ise "Gözüm saşı beş oldu" şeklinde yorum yaptı.

Ergen, yakın dostu Bülent Ersoy ile çekilen bir fotoğrafını da Instagram'dan paylaştı. Ergen paylaşımına "Yıllar yıllar yıllarımız. Gerçek bir saygıyla sevdiğim Bülent Ersoy ile Biz Ayrılamayız filminin setinde tanıştığım günden, bugüne 33 yıl geçmiş. Birbirimize olan sevgimiz, dostluğumuz hiç değişmedi. Neler yaşadı, neler gördü, ne alkışlar, ne büyük duygu selleri. 33 yılımızın en güzel bayram sabahını yaşadık bugün" notunu yazdı.

Yazı Bodrum'da geçiren Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde de Seda Sayan ile buluştu. Tekneyle açılan ikiliden Ergen, ilk olarak ayaklarını takipçileriyle paylaştı ve "Bilin bakalım yanımda kim var?" notunu düştü.

Ardından Instagram'ın hikaye bölümünden Seda Sayan ile verdiği pozları yayınlayan güzel şarkıcı, sonrasında bu karelerden birini paylaştı.

Üç çocuk annesi Ergen, Sayan ile verdiği poza; Biz bir buluşuruz, bir masaya yatırırız alemi cihan yanar. Kulakları çınlayanlar el kaldırsın" notunu düştü. Sayan ise bu gönderiye; "Arkadaş, can, bir tanem" şeklinde kalpli emoji ile bir yorum yaparak karşılık verdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS