Günseli Hatun kimdir? Destan dizisindeki Günseli Hatun'u kim oynuyor? Ecem Sena Bayır canlandırıyor! Ecem Sena Bayır kaç yaşında?

A A

19.04.2022 - 19:41 Son Güncelleme:

Destan dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizide Günseli Hatun karakteri merak uyandırdı. Günseli Hatun ile Kaya Bey'in ilişkisinin olduğu biliniyor. Peki ama Günseli Hatun'un gerçek adı nedir, tarihte var mı? İşte Ecem Sena Bayır hakkında bilgiler...

Günseli Hatun kimdir? Destan dizisindeki Günseli Hatun'u kim oynuyor? Ecem Sena Bayır canlandırıyor! Ecem Sena Bayır kaç yaşında?

Ecem Sena Bayır, Destan dizisinde Günseli Hatun'u canlandırmaktadır. Günseli Hatun karakteri Destan dizisinde Kaya Bey'in eşidir. Dengeleri değiştirecek olan Günseli Hatun, sıcak kanlıdır. İşte Ecem Sena Bayır'a dair bilgiler...

Destan Günseli Hatun kimdir?

Kaya'nın karısı. Kocasının aksine çok sıcak kanlı, çok cana yakın bir hatun. Ama güvenilmez.

Ecem Sena Bayır kimdir?

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 yılında İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğretiminin ardından üniversite sınavlarına hazırlanan Bayır, İstanbul Üniversitesi Dilbilim Bölümü'nü kazanmıştır. Lisans eğitimini bitirmesine rağmen alttan kalan dersleri sebebiyle mezun olamamıştır. Ecem Sena Bayır, 1.73 cm boyunda ve 53 kilodadır. Şu an itibarıyla 23 yaşında olan Bayır Koç burcundadır.

Lise yıllarında yabancı dil eğitimi aldığı için Üniversiteyi de dil üzerine okumak isteyen Bayır, tiyatro hayallerinden vazgeçmemiş BKM Mutfak ekibine dahil olmuştur. BKM'de yer alana kadar profesyonel anlamda herhangi bir sahne almamıştır.