Son Dakika

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli?

A A

21.01.2022 - 07:22 Son Güncelleme:

Bodrum'da ünlü bir kahve zincirinin Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler’in şarkıcı Hadise ile aşk yaşadığı haberlerinden sonra hayatı merak konusu oldu. Peki, Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Burhan Dinçerler’in oğlu olan Mehmet Dinçerler’in hayatı ile ilgili detaylar..

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli?

Burhan Dinçerler’in oğlu olan Mehmet Dinçerler’in şarkıcı Hadise ile beraber olmaya başladı. Magazin gündeminde yer alan haberin ardından iş insanının hayatı merak konusu oldu. Daha önce ismi Asena Atalay ile anılan Dinçerler, 2017 yılında Hande Erçel ile beraberlik yaşamıştı. İşte Mehmet Dinçerler'in hayatı..

Kaan Yıldırımla ilişkilerini noktaladıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, magazin gündeminden düşmüyor. Yaşadıkları aşkla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evliliğe adım attı. 

TEKTAŞIYLA PAYLAŞIM YAPTI

Sevgilisinin aldığı tektaş yüzükle romantik bir paylaşım yayınlayan Hadise, altına 'Bölümümüz şimdi başlıyor' notunu düştü.

ROMANTİK ANLARINI PAYLAŞTI

Instagram hesabından sevgilisiyle romantik anlarını yayınlayan Hadise, kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler aslen Gaziantepli Mehmet Dinçerler oğlak burcudur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. iş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye'de öncü konumunda. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti.

Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır. Instagram hesabını sık kullanan isimlerden biri olan Mehmet Dinçerler'in adı daha önce Asena Atalay ile anılmıştı. Magazin dünyasının çok da uzak olmadığı Mehmet Dinçerler'in Hadise ile beraber olduğu iddia edildi.