magazin haberleri

Hakan Meriçliler ‘maskesiz dolaşıyor’ haberlerine sitem etti

Hakan Meriçliler, önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülendi. Oyuncu son dönemde hakkında çıkan ‘maskesiz dolaşıyor’ haberlerine sitem etti.Spordan geldiğini söyleyen Hakan Meriçliler, “Mümkün olduğu kadar bu boşluğu spor yaparak kapatıyorum. İşlerimizin de açılacağını umut ediyorum" dedi.

53 yaşındaki oyuncu, "Hakan maske takmıyor diyorlar. Alın işte maske takıyorum. Bu da onlara kapak olsun” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Hakan Meriçliler, geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme'de görüntülenmişti. Kulaklık takıp müzik eşliğinde spor yapan oyuncunun, pandemiye rağmen maske takma şekli dikkatlerden kaçmamıştı.

Meriçliler, yürüyüş yaptığı sırada koronavirüs salgınına karşı en önemli önlemlerinden biri olan sosyal mesafe kuralını ihlal etse de hiç oralı olmamıştı.

Kulaklıkla müzik dinleyen 53 yaşındaki oyuncunun, maskesinin lastiğini tek kulağına takıp aşağı doğru sarkıtması görenlere şaşkınlık yaşatmıştı.

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün Akaretler'deki bir mekanın önünde kadın arkadaşıyla kahve içen Hakan Meriçliler, gazetecilere, "İzinsiz beni çekemezsiniz" diyerek çıkışmıştı. Ünlü oyuncunun oturduğu yerin hemen arkasında yer alan "COVID 19 nedeniyle oturmak yasaktır" yazısı asılıydı.

Maskesiz olduğu için gergin bir tavır sergilediği anlaşılan Hakan Meriçliler, "Röportaj yapalım mı?" talebini geri çevirip, maskesini taktıktan sonra hızlıca uzaklaşmıştı. Ocak ayında Nişantaşı’nda objektiflere takılan oyuncu,pandemi sürecinde İzmir’de Tuba Ünsal’la film çektiklerini söylemişti. Meriçliler, aynı zamanda Çeşme’ye yerleştiğini ifade etmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS