hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Halle Berry: Zendaya'ya bakınca kendimi görüyorum

  Halle Berry: Zendayaya bakınca kendimi görüyorum
  expand

  'Bruised' filminde oyunculuk dışında ilk kez yönetmenlik de yapan Halle Berry, Hollywood'un yükselen yıldızlarından Zendaya hakkında konuştu. (Milliyet)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Halle Berry, Variety'e verdiği röportajda Zendaya'yı çılgınca yetenekli olarak tanımladı ve "Yazacak, yönetecek ve kısa sürede benim yaptığımdan daha ileri gidecek" diyerek Zendaya'nın da kendisi gibi kamera arkasına da geçeceği tahmininde bulundu.

  "ÖZGÜN VE ÇILGINCA GÜZEL"

  Zendaya'nın, 'Malcolm & Marie' filmindeki performansını çok sevdiğini ve çok yenilikçi bulduğunu söyleyen Halle Berry, "Bu çalışmanın dürüstlüğü ve sadeliği bana onun için sınırın gökyüzü olduğunu söyledi. O cesur, risk almaktan korkmuyor, özgün ve çılgınca güzel. Ama güzel olmamaktan da korkmuyor" dedi. Hollywood yıldızı "Zendaya'yo güzelliğinden daha büyük olmak için savaşacak bir oyuncu olarak görüyorum. Güzelliğine güvenmiyor. Oyuncu olarak çok çalışıyor ve risk alacak. Bu süreçte bizi şaşırtacağını düşünüyorum. Ve bizi şaşırtacağı ve güzelliğine yeteneğiyle meydan okuyacağı tüm yolları görmek için sabırsızlanıyorum" diye konuştu. Son olarak Spider-Man: No Way Home'da seyirci karşısına çıkan Zendaya, 2021'in başarılı filmlerden Dune'da yer aldı, Euphoria dizisi ile Emmy ödülü kazandı. 25 yaşındaki oyuncu ayrıca 2021'in Moda ikonu seçildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow