Halsey sosyal medya hesabından bebeğini emzirdiği anları paylaştı

A A

05.08.2021 - 16:50

Uzun süredir Türk senarist Alev Aydın’la birlikte olan dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda oğlu Ender Ridley’ı kucağına aldı. Halsey, Türk aşkı Alev Aydın’dan olan oğlu Ender’i bahçede emzirdi.

Halsey sosyal medya hesabından bebeğini emzirdiği anları paylaştı

İki yıldır birlikte olan Türk senarist Alev Aydın ve ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda ilk çocukları Ender Ridley’ı kucaklarına aldı.

14 Temmuz'da bebeğini kucağına alan ABD şarkıcı Halsey, "Minettarım. En nadir ve mutlu oldu doğum için... Aşk tarafından destekleniyor" ifadelerini kullanmıştı.

Doğumdan kısa bir süre önce Allure Dergisi'ne konuşan Halsey, "Çocuğumuz siyahi bir büyükbaba ile Türk büyükbabaya sahip olacak. Hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak" demişti.

Anne olduktan yaklaşık üç hafta sonra ortaya çıkan Halsey, Türk aşkı Alev Aydın’dan olan oğlu Ender’i emzirdiği anları paylaştı.

Halsey'in bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, "Özel anlarını kendine saklayabilirsin" derken; bazıları da "İçinden gelmiş paylaşmış. Büyütmeye gerek yok" yorumunu yaptı.