magazin haberleri

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Maldivler tatilinden ilk fotoğraf geldi! Pozu olay oldu

Her fırsatta aşk yaşadıkları haberlerini yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, rol aldıkları dizinin sezon finali yapmasının ardından soluğu Maldivler'de aldı. Baş başa tatil yapan ikilini ortaya çıkan fotoğrafları aşkın ispatı olarak gösterildi. Çıkan aşk haberlerine herhangi bir yalanlama gelmezken Hande Erçel'in yaptığı son paylaşım olay oldu.Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in baş başa Maldivler tatili magazin gündemine bomba gibi düştü. Dün hayranları tarafından görüntülenen ikilinin fotoğrafları aşkın ispatı olarak gösterildi.

Yer aldıkları diziye başladıkları ilk günden beri birbirlerine yakıştırılan ama her fırsatta aşk iddialarını yalanlayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin dizi bitince soluğu Maldivler'de aldı.

 


Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen spora bile birlikte giden Hande Erçel ile kerem Bürsin geçtiğimiz günlerde aşk sorularına verdikleri "Aşk olursa haberiniz olur" yanıtlarıyla kafaları karıştırmışlardı.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in şu sıralar Maldivler'de romantik bir tatil yapıyor. Bir sosyal medya kullanıcısının görüntülediği ikilinin Maldivler'de baş başa tatil yaptıkları ortaya çıkmıştı.

Kerem Bürsin'in son paylaşımı da iddiaları destekleyen türden olmuştu. Çıkan aşk haberlerine ikiliden yalanlama gelmezken Hande Erçel çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.

Gün batımında bikinisi ile poz veren Hande Erçel'in fotoğrafını Kerem Bürsin'in çektiği iddia edildi.

İkili beş gün önce İstinye'de spor salonuna beraber gitmiş, Bürsin, muhabirlerin "Spora bile beraber gidiyorsunuz. Aşk haberlerini de yalanlamıyorsunuz..." yorumuna, "Bir gelişme olursa haberdar olacaksınız.

Çok konuşmaya gerek yok" cevabıyla, kafaları karıştırmıştı. Erçel ise, "Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar" diyerek, aşk iddialarını havada bırakmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS