magazin haberleri

Hande Subaşı: ''Ben çıkarsam ağzımdan saçma sapan sözler çıkar''

Hande Subaşı: ''Ben çıkarsam ağzımdan saçma sapan sözler çıkar''

Oyuncu Hakan Yılmaz kendisiyle birlikte “Yetersiz Bakiye” adlı oyunda rol alan Hande Subaşı ile önceki akşam Mall of İstanbul sahnesindeydi. Can Tursan’la boşanma davasının ilk duruşması geçtiğimiz günlerde görülen Subaşı, kapıda haberciler olduğunu duyunca Yılmaz’dan açıklama yapmasını istedi.

Hande Subaşı, boşanma ile ilgili soruları yanıtlamak istemediği için tiyatroya yangın çıkışından girdi. Muhabirlerle karşı karşıya geşlmek istemeyen Subaşı, kendisi adına açıklama yapması için Hakan Yılmaz’dan yardım istedi.


Kulisten yalnız çıkan Yılmaz, “Hande bu aralar çok zor günler geçiriyor” dedi. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşıyla Duru Tiyatro’dan birlikte çıkarken görüntülenmesiyle ilgili sorular karşısında ise şunları söyledi:


“Hande ile buradan da birlikte çıkabiliriz, sonuçta aynı oyundayız. Hande Hanım da evli, ben de evliyim. İki kızım var, eşimi ve ailemi seviyorum. Bildiğiniz gibi Hande Hanım sıkıntılı günler yaşıyor, buraya gelip açıklama yapmamı da kendisi rica etti. ‘Ben çıkarsam ağzımdan saçma sapan sözler çıkar, moralim bozulur’ dedi. Biz arkadaşız, yarın öbür gün yemekte de görebilirsiniz.” 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS