magazin haberleri

Hande Yener polemik yaşadığı günlere göndermede bulundu

Katıldığı ödül töreninde ilginç kostümüyle ilgi odağı olan şarkıcı Hande Yener, uzun yıllar rakip olarak görüldüğü meslektaşı Demet Akalın'la polemik yaşadığı günlere göndermede bulundu.Gossipmag Business Dergisi Ödülleri, önceki gün Çırağan Sarayı’nda yapılan törenle sahiplerini buldu. Gecede ‘En İyi Pop Kadın’ ile ‘Yılın En Tarz Albümü’ ödülü alan Hande Yener, ilginç kostümüyle dikkat çekti.

Tepeden tırnağa siyah deriden yapılma kostümle törene katılan şarkıcı, parmak uçlarında halkaların olduğu deri eldivenleri ve yine deri maskesiyle bakışlerı üzerinde topladı.

"Önemli olan şık ve farklı olmak" diyen ünlü popçu, meslektaşı Demet Akalın’la polemik yaşadığı günler hakkında "Bazen özlüyorum" dedi ve ilginç bir göndermede bulundu.

“Artık kanla beslenmiyorum tabii bazen hepimizin tatlı şımarıklıkları oluyor, olmaz mı? İnsanız hepimizde var bu. Güzel, tatlı kavga ediyorduk. O günlerimizi kötü hatırlamıyorum. İnsanları eğlendiriyorduk, mesajlarımız komik oluyordu. O yüzden biraz akıl doluydu diye düşünüyorum. Bazen özlüyorum ama yok bir daha olamaz, öyle bir ruhta değilim. Tamamen sağlıklı yaşama geçtim."

Yener, "O dönem yaşananlardan pişmanlık duydunuz mu?" sorusuna, "Benim hatalarım bile güzel. Kendimle ilgili bakınca doğalım. Tabii ki kimseyi kırıp üzmek istemem, öyle bir şey olduysa da onun gönlünü aldık" yanıtını verdi.

Hande Yener, "O zamanlar heyecan ve hırs çok ön plandaydı, herkes sizi rakip gibi görüyor. Yükselince sizinle herkes yarışıyor, şu an kendimi öyle bir yarışta hissetmiyorum. 'Tur olarak çok önde, tur attım' dermişim. Böyle bir mütevazı bir açıklama yapıp gidiyorum" dedi.

48 yaşındaki şarkıcı, barışmalarına rağmen Demet Akalın’la neden bir araya gelmedikleri sorusunu, "Nasıl olalım; bu korona patladı, sonra herkes evine kapattı kendini. Tabii hal hatır soruyoruz. Birbirimizin fotoğraflarını beğenip yorum yazıyoruz. Yan yana gelecek bir ortam yok. Hiçbir yere katılmıyorum, ödül töreninde de içeride oturmadım” şeklinde cevapladı.

Ödülünü emekçi kadınlar adına aldığını belirten popçu, "Tüm emekçi kadınlar adına ödülü almak istiyorum. Kadınların sesi daha çok duyulsun istiyorum. Bizlere destek olan erkeklere de çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. Davetlilerin HES koduyla salona alındığı törende güvenlik önlemleri dikkat çekti. Ödül almaya gelen sanat dünyasının ünlü isimleri, kapıda HES kodlarını güvenlik görevlilerine göstererek içeriye girdiler.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS