Hayal Köseoğlu itiraf etti: Sektörde görmek istemediğim bir isim var!

Hayal Köseoğlu itiraf etti: Sektörde görmek istemediğim bir isim var!

Hayal Köseoğlu itiraf etti: Sektörde görmek istemediğim bir isim var!

 '7. Koğuştaki Mucize', 'Sesinde Aşk Var' ve 'Bir Nefes Daha' gibi yapımlarda yer alan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, önceki gün ünlü bir kozmetik markasının yeni yıl davetinde boy gösterdi. Davette gazetecilerle bir araya gelerek çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü isim, sektörde görmek istemediği bir isim olduğunu itiraf etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

 

Hayal Köseoğlu sektöre dair sitemini ise "Dizi ve film sektörüne dair en çok zorlandığım ve memnun kalmadığım nokta kadın oyunculara dayatılan güzellik ve erkek oyunculara da dayatılan yakışıklılık standardı… Başrol olabilmesi için bir erkek oyuncunun illa ki yakışıklı ve karizmatik, kadın oyuncunun muhteşem bir fizik ve zayıf bir vücuda sahip olması gerektiği düşüncesinden kurtulmalıyız" cümleleriyle ifade etmişti.

 

Ünlü isim, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün ünlü bir kozmetik markasının yeni yıl davetine katıldı. Davette basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü isim, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine toplayan 29 yaşındaki Köseoğlu, "Ben doğduğumdan beri isyankar bir insanımdır. Elimden geldiğince kendimi özgür hissetmenin yollarını arıyorum" dedi ve şöyle devam etti:

Bizim sektörde yükselmek için bedel ödemen gerekiyor. Ben bu sisteme karşıyım. 15 yaşında bu sektöre başladım ve her projede farklı hiyerarşiler oluyor, bir yere gelmek için çabalarken bir sürü şeyle karşılaşıyorsunuz. Tatlı deneyimlerin yanı sıra bir sürü tatsız deneyim de yaşadım. Bizden sonra gelenlerin aynı şeyleri yaşamaması için elimden geldiğince ses çıkarmaya çalışıyorum. Sektörde görmek istemediğim ve bırakın aynı ortamda olmayı; o isim yer alıyor diye reddettiğim projeler oldu. Bana lütfen isim sormayın.