magazin haberleri

'Hayaller Johnny Depp, gerçekler Tarık Mengüç'

Ata Demirer, önceki akşam Denizbank Açıkhava Konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu.Ata Demirer Gazinosu” adlı gösterisini sergileyen komedyen, sahneye tekneyle çıktı. Demirer konukları “Hayaller Johnny Depp gerçekler Tarık Mengüç “ diyerek tanımladı.
Kış sezonunda da kapalı gişe sergilediği gösterisinde seyirciyi güldüren hikayeler anlatan Demirer, Türk sanat müziğinden türkülere uzanan geniş bir repertuvar da seslendirdi.
Yazı “Felaket” şarkısıyla geçirdiğini söyleyen ve Zeynep Bastık’ı sahneye davet eden Ata Demirer, sürpriz konuğuyla “Felaket”i söyledi.
İrem Derici’ye, Hadise’nin Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki konseri için yaptığı “Mekanın sahibi geri geldi” açıklaması hatırlatıldı. Şarkıcı, “Kadın eğleniyor arkadaşlar. Ne var bunda? Ama mekanın sahibi Allah’tır. Bizler onun sadece kullarıyız. Ben mekanın kiracısıyım abiciğim” dedi.
Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde önceki akşam Ata Demirer sahneye çıktı. “Ata Demirer Gazinosu” adlı gösterisini hayranlarıyla buluşturan komedyen, korsan kılığına girerek konuklarını şaşırttı.(Hürriyet)
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS