magazin haberleri

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı boşandı

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı anlaşmalı olarak boşandıklarını açıkladı.Çift boşanmanın ardından avukatları aracılığıyla ortak bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada şöyle denildi.
"Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı 4 yıldır süren evliliklerini gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı almış ve 11.04.2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
Tarafların gerek özel hayatlarına gerekse kişisel haklarına zarar verilmesinin önüne geçilmesi, birlikte son derece sevgi ve saygı dolu geçirilen 4 yıllık evlilik birliğinin yanlış ve yanıltıcı haberlerle olumsuz hatırlanmaması amacıyla, taraflar anlaşmalı olarak gerçekleştirilen boşanma davası ve sonuçları hakkında gizlilik kararı almışlardır.

Bu konuda görsel ve yazılı basının hassasiyet göstereceği muhakkak olup tarafların ortak arzusu da bu yöndedir.
Bu sebeple gerçekleştirilen anlaşmalı boşanma davası ile ilgili yapılacak haberlerde yasalar ve gazetecilik etiği gereği saygı çerçevesinin korunmasını önemle rica etmekte olup, iş bu metni Kamuoyunun ve Değerli Basın Mensuplarının bilgisine saygılarımızla sunarız.
Av. Sonay ASLAN Hazal Filiz Küçükköse Vekili Av. Banu Kan Tuan Tunalı Vekili"

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS