magazin haberleri

Hazal Kaya'dan Fikret Ali paylaşımı

'Benden Ne Olur?' filmi ile setlere geri dönen oyuncu Hazal Kaya, 10 aylık oğlu Fikret Ali ile karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Kaya'nın "Oğlunu özleyen ana" notuyla yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni aldı.Kasım ayında oğlu Fikret Ali'yi kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tadan oyuncu Hazal Kaya, setlere geri döndü.

Aslı Kızmaz'ın 'Benden Ne Olur' kitabını sinemaya uyarlayan Kaya, oğlu Fikret Ali ile karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

29 yaşındaki Hazal Kaya'nın "Çalışırken çocuklarını özleyen ana postudur" notuyla yaptığı paylaşıma takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

Fikret Ali'nin babası Ali Atay ile benzerliği ise bir kez daha sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.
Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde takoz kullandığı ve şeker hastalığı nedeniyle aldığı kilolar yüzünden, sosyal medyada kendisine yaralayıcı şeyler yazıldığını söylemişti.

Kaya, "Bunu hassas insanlara yaptığınızda, zayıflama haplarıyla kendilerini öldürmelerine bile sebep olabiliyorsunuz, yapmayın!' dedim. Bu uğradığım şiddet, başkalarına güç vermek arzusu yarattı" şeklinde konuşmuştu.

Güzel oyuncu, sözlerine, "Dizi sektörü de 'kilolu' diye kadına başrol vermiyor. İnsanlar güzellik standartlarına uyan kadınları izlermiş... Zayıf ya da güzel kadınlar da sadece öyle oldukları için başarılı olmuyor. Bu algı da çok klişe ve yanlış. Bu değersizleştirmenin bir parçası" diyerek devam etmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS