Hekimoğlu Gamze Yağmur kimdir? Gamze Yağmur kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

A A

23.02.2021 - 21:43 Son Güncelleme:

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun yayınlanan fragmanında; ''Ateşin aldığı vaka herkesi şaşırtan bir tanıya sebep oluyor. Cüce olmadığı anlaşılan küçük kızın aslında büyüme hormonlarının olmadığı ortaya çıkar.'' ifadeleri yer aldı. Dizide büyüme problemine dikkat çeken Ateş, kızının cüce olmadığını ve tedaviyle boyunun uzayacağını söyler. İzleyiciler yeni vaka olarak diziye katılan küçük kızın kim olduğunu merak etmektedir. Küçük kız kendini cüce olarak tanımlamaktadır ve tedaviye pek olumlu yaklaşmamaktadır fakat Ateş onları tedaviye ikna etmeye çalışmaktadır. Hekimoğlu dizisinde Gamze Yağmur yer almaktadır. İşte Gamze Yağmur ile ilgili bilgiler...

Hekimoğlu Gamze Yağmur kimdir? Gamze Yağmur kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kanal D'nin yayınlanan son fragmanında; ''Hekimoğlu 9 Şubat Salı yayınlanan yeni bölümde Ateş'in aldığı vaka, herkesi şaşırtan bir tanıya sebep oluyor. Cüce olmadığı anlaşılan küçük kızın aslında büyüme hormonlarının olmadığı ortaya çıkar. Ateş, bu durumu annesine açıklar. Ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalır. Ateş, annesini ikna etmek için epeyce dil döker. Sonunda kızın cüce olmadığını ve boyunun uzayacağını söyler. İşte o ilginç tespit ve detayları...'' yer aldı. Peki ama Gamze Yağmur kimdir? 

Gamze Yağmur kimdir?

Gamze Yağmur Hekimoğlu dizisinde büyüme zorluğu çeken bir karakteri canlandırmaktadır. Hipofiz bezlerinin büyüme hormonu salgılamaması sebebiyle Gamze Yağmur’un boyu uzamamaktadır.