magazin haberleri

Her Yerde Sen 13. bölüm fragmanı: Demir güç kaybediyor!

Her Yerde Sen 13. bölüm fragmanı: Demir güç kaybediyor!

Cuma akşamları ekrana gelen Her Yerde Sen dizisi yeni bölüm fragmanı ile Demir’in güç kaybedeceğini gösterdi. Selin’in çabalarını sonuçsuz bırakmak isteyen Demir bu aşamada tavrını belli edecek. Peki, Her Yerde Sen 13. bölümde Selin istediğini yapabilecek mi?

Her Yerde Sen fragman videosu Demir’in sınavlarının yeni haftada da devam edeceğini gösterdi. Bünyamin’in de devreye girmesinin ardından Demir’deki gizemler azalacak. İşte Her Yerde Sen dizisinin 13 Eylül’deki bölümünde meydan gelecek olaylar ve gelecek bölümün özeti…


HER YERDE SEN FRAGMAN VİDEOSUHER YERDE SEN 13. BÖLÜM ÖZETİ


Artemim iki ayrı şirkete bölünürken Demir giderek güç kaybeder. Demir’e aşkını itiraf eden Selin onu geri kazanmak için uğraşır, ancak Demir araya mesafe koymak istemektedir. Bünyamin aralarındaki sorunları çözmeye uğraşırken Demir’in kilitlerini açmaya başlar. Ancak kolay teslim olmayan Demir’in son sınavı Selin’e hayranlığını saklamayan biri olacaktır.


GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?


Tüm sırların ortaya dökülmesi Demir’i derinden yaralarken Demir’in tepkisi Selin için büyük bir şok olur. Selin’in üzüntüsü ile hırslanan Burak büyük bir kumar oynar. Demir hayatının kontrolünü yeniden kazanmaya uğraşırken prensiplerine sığınsa da karşısında hep Selin’i bulur.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS