magazin haberleri

Her Yerde Sen 16. bölüm fragmanı:  Selin ve Demir’den romantik plan!

Her Yerde Sen 16. bölüm fragmanı:  Selin ve Demir’den romantik plan!

Her Yerde Sen yeni bölüm fragmanı bu hafta zor durumda kalan Demir’in hafta sonu için önemli bir plan yapacağını gösterdi. Başbaşa bir haftasonu geçirmek isteyen ikilinin planları başarılı olabilecek mi? İşte Her Yerde Sen 16. bölüm fragmanı ve gerilimin üst seviyeye çıkacağı haftada yaşanacaklar…

Her Yerde Sen fragman videosu Eylül ve Demir’in arasında kalan Selin’in kararsız olacağını gösterdi. Öte yandan haftasonu için hazırlanan plana çeşitli sürprizler dahil edilecek. Peki, Her Yer Sen dizisinin 16. bölümünde Merve’nin devreye sokacağı isim neler yapacak?


HER YERDE SEN FRAGMAN VİDEOSUHER YERDE SEN 16. BÖLÜM ÖZETİ


Selin’in kaybetme korkusu onunla konuşmak isteyen Demir’i zor durumda bırakır. Bugünü yaşamak isteyen Selin ve Demir evlerinde başbaşa bir haftasonu geçirmeyi planlar.


Ancak onları çeşitli sürprizler beklemektedir. Merve Antalya’dan morali bozuk dönünce arkadaşları terapist Bünyamin’i devreye sokar. Eylül ve Demir arasındaki gerilim doruk noktasına çıkarken Selin ikisinin arasında kalacaktır.


HER YERDE SEN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Eylül’ün beklenmedik gelişiyle sarsılan Demir geçmişiyle yüz yüze kalır ve Eylül ile hesaplaşırken bu durumun Selin’le ilişkisine yansımasına engel olmaya çalışır. Demir’in sıkıntısını gören Selin farklı bir öneriyle gelir. Şirkette ise Eylül’ün gelişi merak uyandırırken olumlu gelişmelere neden olur. Bünyamin’in radarına yakalanan İbo verilen ödevi yapabilmek için Demir’den yardım ister.  


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS