magazin haberleri

Hercai dizisi 20. yeni bölüm fragmanı: Azize’yi yıkan gelişmeler!

Hercai dizisi 20. yeni bölüm fragmanı: Azize’yi yıkan gelişmeler!

Hercai yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz hafta yaşanan Miran ve Reyyan aşkı gelişmelerinin bu hafta da devam edeceğini gösterdi. Bir süredir Miran’ın üzerinde hakimiyet kurma çabaları içerisinde olan Azize yaşananlara daha fazla direnememişti. Peki, Hercai 20. bölümde Azize yaşananlar karşısında neler yapacak?

Hercai fragman videosu yüzleşmeler sonrası sıra dışı gelişmelerin yaşanmaya devam edeceğini gösterdi. Miran’ı etkileyen olayların meydana geldiği haftada beklenmedik adımlar atılacak. İşte Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı ve geçtiğimiz bölümde yaşananlar…


HERCAİ FRAGMAN VİDEOSUHERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ


Bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar. Babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsılırken, gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan sevgisiyle Miran'ın yaralarını sarmaya çalışır.


Azize'nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize'yi durdurmak için Dilşah'ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar'a teslim eder. Yıllar önce büyük bir sevdayla bağlandığı Dilşah'ın geçmişten uzattığı yardım eli sayesinde Miran'a doğruları ispatlayacağına inanan Hazar acaba Azize'ye karşı verdiği bu mücadeleyi kazanıp Miran'ı suçsuz olduğuna inandırmaya çalışırken, Reyyan'ı Aslanbey konağından çıkarabilecek midir?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS