magazin haberleri

Hülya Avşar hakkında tüm merak edilenleri anlattı

Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy’de yağmur altında yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden Avşar, spor tutkusundan, rol aldığı dizinin setinde yaşadıklarına; kızı Zehra'nın zayıflamasından eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun maske takma stiline kadar birçok konu hakkında konuştu.Önceki gün Yeniköy'de yağmur altında yürüyüş yaparken görüntülenen Hülya Avşar, yolda tanıdıklarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi. Hayranlarını kırmayarak, fotoğraf çektiren Avşar Kızı, yürüyüş esnasında eski bir esnaf tanıdığını fark edince; ellerini açıp, arkadaşının yanına doğru yöneldi. O sırada, arkadaşı "Bambim var benim" diye espri yapınca ünlü sanatçı dakikalarca güldü.

Oyuncu, eski tanıdığı için, ”Yol arkadaşlarım benim, özellikle bu yakışıklı” diyerek, eski arkadaşının jestine karşılık verdi. Eski arkadaş, ”Ben Türkiye’de böyle bir sanatçı görmedim. Şuradan giderken herkesle selamlaşır, resim çektirir. Halk insanı” şeklinde konuştu. Hülya Avşar, bu sözler karşısında,” Çok havalandım ben” diyerek, utandığını belirtti.

Fırsat buldukça kendimi yollara atıyorum" diyen Avşar, "Aslında onlar için de yürüyorum. Kendi açımdan onlarla böyle yıllardır karşılaşıp, tanıştığımız insanlarla konuşmak bana mutluluk veriyor” dedi.

Arkadaşının gözlerine bakıp, ”Senin gözlerin ne güzel” diyen Avşar, "Hangimizin ki daha güzel?" sorusuna, arkadaşından, "Sizinkiler daha güzel" yanıtını alınca, "Canım benim, sen ne canlar yakmışsındır, hadi hadi” diyerek takılmayı ihmal etmedi.

Set karavanında senaryo okuduğu sırada spor yaparken çekilen videosunu hatırlatılan Avşar, "Sette minicik bir spor yerim var. Ancak ezber yaparken onlarla kol çalışabiliyorum, sırt bacak her şey. Spor benim yaşam sevincim desem. Bazen çok yorgun oluyorum, gözümden uyku akıyor, ezberden beynim durmuş falan yine onu yapıyorum. Ondan sonra bir bakıyorum Allah’ım hayata yeniden tutunmuşum. İnsan uyuyarak belki kendi kendine gelebiliyor çoğu insan da spor yaparak. Artık ruhuma işlemiş spor, altı yaşımdan beri" dedi.

Rol arkadaşı Serkan Tütüncü'nün paylaştığı videoda Avşar için, "Yeşilçam’ın en güzel mavi gözlerine bakıyorum" sözleri hatırlatılan sanatçı, "Setimiz çok keyifli, zaten olmaması için bir sebep yok. Herkes kendini bilen insanlar. Herkesin keyfi yerinde. Herkes işini en iyi şekilde yapıyor. Disiplin var, sevgi var, saygı var, emek var. Herkesin ekmek parası var. Kimsenin kimseye kapris yapacak hali yok" ifadelerini kullandı.

Rol arkadaşı Deniz Çakır’ın sette makyöz ile tartıştığı ve karavan krizi çıkardığı haberlerine Avşar, ”Yok canım Deniz dünyada tanıdığım en tatlı insanlardan bir tanesi. Bizim daha önce bir çalışmışlığımız var ve oradan biliyorum. Böyle bir hali tavrı olsaydı o zamandan bilirdim. Öyle bir şey yok. Deniz’in çok günahını alıyorlar. Çok iyi oyuncu” diye konuştu.

Deniz Çakır’ın 17 sene önce 'Kadın İsterse' setindeki çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasına Avşar, "Vallahi bize şimdi daha iyiymişiz gibi geliyor. O neymiş öyle papağan gibiymişiz" diye konuştu.

Eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun maskeli olduğu bir fotoğrafta burnunun dışarıda olduğu görüntülerle alakalı sanatçı, "Evet, burnu sığmıyor adamın. Vallahi billahi sığmıyor” diye konuşup, eski eşini diline doladı.

Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde sekiz yıl evli kaldığı 57 yaşındaki ünlü futbol yorumcusu Çilingiroğlu'nun Instagram'da yayınladığı maskeli fotoğrafına,yaptığı "Burnun sığmadı mı?" yorumuyla gündem olmuştu.

Kızı Zehra’nın verdiği kilolarla alakalı Avşar, "Kızım çok golf oynuyor. Kick boks yapıyor. Kick boks'çu oldu bu arada. Kendiliğinden metabolizmaları da hızlı çalıştığı için veriyorlar kilo tabi” şeklinde konuştu.

'Masumiyet' dizisinin konusuyla alakalı konuşan Avşar, ”Dram ve duygusal bir rol gelseydi oynayacağımı pek düşünmüyordum zaten. Bana böyle ters köşe bir rol geldiği için kabul ettim. İyi ki de etmişim büyük keyif alıyorum. Bu Hale, var ya çok alem” dedi.
"Kontrol etmeyi seviyorsunuz" herhalde yorumuna sanatçı, "Günlük hayatımda da birazcık ama dizide kontrolün dışında fazla organizasyon var içinde. Yani çok fena bir kadın o. Hele ki önümüzdeki bölümlerde neler yapıyor... Kardeşim Leyla, 'Acaba sen korumayla mı gezsen?' diyor" ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Avşar, "Allah korusun. Allah hiçbir anneye ve babaya göstermesin. Ben bu kadar uzatmamıştım, halletmiştim. Hale mi dinlerim o zaman. Allah korusun. Hale olurdu Lale. Onun için büyük konuşmamak lazım ama gücünün yettiği kadar uğraşırsın tabi. Hale’nin yerinde de olsaydım böyle olurdum” diye cevapladı.

"Yoruluyor musunuz?" sorusuna Avşar, "Yorgunluğu bile zevk veriyor bana. Özlemişim. Pandemi girdikten sonra her şeyi özlemişiz. Çok zorlandım dizi olduğu için insanın özel hayatı kalmadığı için. Olsun çok keyifli" yanıtını verdi.

Sanatçı özel hayatıyla ilgili sorulara, "Benim işim zor. Ben alıştım böyle, alıştım düzenimi de bozmak istemiyorum. Mutluyum çok mutluyum. Özgürlük kadar güzel bir şey var mı hayatta? Ama tabii, yine de belli olmaz. Hani hep diyorlar ya yalnızlık Allah’a mahsus, ama artık insanlar yalnız olmayı seçiyorlar gibi geliyor bana. Ama nasıl insanlar onu bilmiyorum. Benim gibi insanlar, ben seçiyorum mesela, seviyorum yalnızlığı" dedi.

"Bugün yanınızda biri yok ama yarın olacak gibi bir kişiliğiniz var" yorumuna Avşar, "Var, öyle olsun zaten biliyorum öyle olduğumu. Bende kendime o konuda pek güvenmiyorum. Sizden ayrıldıktan sonra her an şurada birileri... Öyle bir şey olursa, pat diye olmayacak tabii. Muhakkak onun bir evveliyatı olmuş olacak. Bu konuda kimseden çekineceğim bir durum yok. Sadece kalıcı olabilmesi lazım. Böyle hani daldan dala durumu hiç bana göre değil. Yine onu da istemiyorum. Şimdi yaz geliyor, oh cıvıl cıvıl istediğim gibi pandemi yokmuş gibi konuşuyorum ama keyif yapacağım.

Şimdi yani ne gerek var değil mi? Kışa doğru planlama. Ben kendimi kışa kadar kapatayım, sokağa çıkma yasağı var, bende kışın yasakları kaldırayım mı? Ya da ne yapalım yarı zamanlı mı çalışayım?" diyerek, espri yaptı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS