magazin haberleri

İbrahim Büyükak açıkladı! '3 Adam' neden ayrıldı?

Oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak, herkesin merak ettiği, Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç'un da dahil olduğu '3 Adam'ın neden ayrıldığı sorusunu cevapladı.Yakında vizyona girecek 'Bayi Toplantısı' filmi ile gündemde olan İbrahim Büyükak, "3 Adam güzel bir hikayeydi ama bir yerde durması gerekiyordu" dedi.

Hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’nun sorularını yanıtlayan Büyükak, "3 Adam farklı yerlerde mi bireysel olarak başarı elde etmek istedi? Neden yan yana değilsiniz artık?" sorusuna, "Evet, doğru. Farklı bir hikayenin içerisine girmek istedik. Üçümüzün bir yerde başka idealleri de var" karşılığını verdi.

"Sonuçta biz bir müzik grubu değiliz. Müzik yapmıyoruz. Mesela MFÖ yıllarca şahane eserler ortaya çıkarttılar ve hep dinledik. Bizim yaptığımız farklı bir iş açıkçası. Hepimizin başka özellikleri var. Tamamen bir işin içerisinde kalmak istemedik. Farklı şeyler yapıp daha başka dünyaların içerisine girmek istedik.

"Arkadaşlığımız baki ama ömür çok kısa. '3 Adam' güzel bir hikayeydi ama bir yerde durması gerekiyordu. Gün olur beraber bir şey yaparız. Zaten Oğuz’la bir film yaptık. Eser’le de bir şeyler yapabiliriz. Şu anlık kendi dünyalarımızdayız diyebilirim."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS